Beltex Ukraine
Excellence in each stitch
Leading MANUFACTURER of work wear and automotive textile
Про нас
Beltex Ukraine Location card
Локація
ТОВ «Версахем» - провідний український виробник з більш ніж десятирічним досвідом роботи в галузі                          виробництво робочого одягу та корпоративного одягу, автомобільних килимів, чохлів для сидінь та автомобілів                          аксесуари для інтер'єру з дуже зручним розташуванням біля східної межі с                          Європейський Союз, м. Львів.
Beltex Ukraine Production card
Виготовлення
Значні інвестиції в обладнання та розширення площі швейних виробництв на території України                          останні кілька років дозволили нам забезпечити повний виробничий цикл: від дизайнерської моделі                          розвиток до доставки готових товарів.
Beltex Ukraine Cooperation card
Співпраця
Ми отримали статус надійного партнера не тільки на вітчизняному ринку, але і                          успішно співпрацюємо з європейськими замовниками (з Фінляндії, Німеччини, Польщі, Словаччини),                          що супроводжується високими стандартами якості продукції та своєчасним виконанням замовлень.
Beltex Ukraine Staff card
Персонал
Усі досягнення та перемоги стали можливими завдяки нашому найціннішому                          активу - стабільний та високопрофесійний персонал. Ми пишаємося тим, що створили                          довгострокова співпраця з нашими національними корпораціями та партнерами, такими як:                          мережа пального ОККО, мережа магазинів Watsons, гіпермаркет Epicenter та інші.
Beltex Ukraine Projects card
Проекти
Ми готові реалізувати найсміливіші проекти та створити постійне                          взаємовигідне співробітництво
Діяльність міжнародних стандартів

В останні роки керівництво компанії обрало вектор руху на європейські ринки, пропагуючи та впроваджуючи відповідні цінності та бізнес-культуру. Для досягнення максимальної ефективності бізнесу підприємства як партнера з чудовою репутацією, ми закінчили співпрацю з компанією BUREAU VERITAS та впровадили стандарти ISO 9001, і ми готові отримати сертифікат SA 8000, який визначає вимоги до соціального захисту та відповідальності працівників.

Крім того, наша компанія є дійсним членом Торгово-промислової палати України, що дозволяє нам підтримувати високі етичні та ділові стандарти.

Кожен день ми творчо перетворюємо ідеї на результати та робимо позитивний внесок у ділове середовище та імідж України загалом.

Beltex Ukraine Certificates