About us

Компанія Версахем - провідний український виробник робочого та корпоративного одягу, автомобільних килимів, чохлів для сидінь та аксесуарів для салонів автомобілів з більш ніж десятирічним досвідом та дуже зручним розташуванням біля східного кордону Європейського Союзу, у місті Львів.

Значні інвестиції в обладнання та розширення виробничих потужностей в останні кілька років дозволили забезпечити повний виробничий цикл: від конструкторської розробки моделі до пакування та доставки готової продукції.

Ми отримали статус надійного партнера не тільки на внутрішньому ринку, але й успішно співпрацюємо з європейськими клієнтами (з Фінляндії, Німеччини, Польщі, Словаччини), що супроводжується високими стандартами якості продукції та своєчасним виконанням замовлень. Всі досягнення і перемоги стали можливими завдяки нашому найціннішому активу – стабільному та висококваліфікованому персоналу.

Усі досягнення та перемоги стали можливими завдяки нашому найціннішому активу - стабільному та високопрофесійному персоналу. Ми пишаємось тим, що налагодили довготривалу співпрацю з нашими національними корпораціями та партнерами, такими як: мережа автозаправних станцій OKKO, мережа магазинів Watsons, гіпермаркет Epicenter тощо.

Ми готові реалізувати найсміливіші проекти та створити постійну та взаємовигідну співпрацю.

Beltex Ukraine
Excellence in each stitch
Beltex Ukraine Support
Beltex Ukraine Support